ζω? Κρ?ση Ρ?δο ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Θεατρικ?? παραστ?σει? με αντιβιοτικ? και γ?λα αντ? εισιτηρ?ου > 재단문의

본문 바로가기

쇼핑몰 검색

  • 재단문의
  • ζω? Κρ?ση Ρ?δο ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Θεατρικ?? παραστ?σει? με αντιβιοτικ? και γ?λα…

    페이지 정보

    작성자 Alphonso 연락처 010-NV-OK 작성일24-04-26 06:45 조회9회 댓글0건

    본문

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Στα ρ?φια του Κ?ντρου Δι?θεση? Ειδ?ν και Τροφ?μων του δ?μου Πα?λου Μελ? στη Θεσσαλον?κη βρ?σκονται απ? την προηγο?μενη εβδομ?δα τρει? τ?νοι......
    0022EC5CDB0B2AF7008D40584DAB019E.jpg
    Θεατρικ?? παραστ?σει? με αντιβιοτικ? και γ?λα αντ? εισιτηρ?ου ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Συγκεντρ?θηκαν τρ?φιμα για το δ?μο Πα?λου Μελ? στη Θεσσαλον?κη




    Στα ρ?φια του Κ?ντρου Δι?θεση? Ειδ?ν και Τροφ?μων του δ?μου Πα?λου Μελ? στη Θεσσαλον?κη βρ?σκονται απ? την προηγο?μενη εβδομ?δα τρει? τ?νοι συσκευασμ?νων τροφ?μων μακρ?? δι?ρκεια? και εκατοντ?δε? ρο?χα τα οπο?α συγκεντρ?θηκαν κατ? τη δι?ρκεια τη? θεατρικ?? παρ?σταση? ?'?να? Υπουργ??... στο Μπαο?λο μα??.



    Περισσ?τεροι απ? 2.000 πολ?τε? ?λων των ηλικι?ν παρακολο?θησαν την ανατρεπτικ? κωμωδ?α που αν?βασε η ερασιτεχνικ? θεατρικ? ομ?δα του δ?μου Πα?λου Μελ? ?Καπνομ?γαζο? στο Κ?ντρο Πολιτισμο? ?Χρ?στο? Τσακ?ρη??.

    Οι θεατ?? πλ?ρωσαν εναλλακτικ? εισιτ?ριο αφ?νοντα? στα εκδοτ?ρια σακο?λε? με τρ?φιμα ?πω? γ?λα, ντετεκτιβ τιμεσ φορουμ ρ?ζι, μακαρ?νια, ιδιωτικ?σ ντετ?κτιβ ?σπρια και κονσ?ρβε?, ρο?χα σε καλ? κατ?σταση καθ?? και κουτι? με φ?ρμακα, αντιβιοτικ? και ε?δη πρ?τη? αν?γκη? ενισχ?οντα? με αυτ?ν τον τρ?πο το κοινωνικ? φαρμακε?ο του δ?μου. Τα προ??ντα που συγκεντρ?θηκαν και απ? τι? 11 παραστ?σει? μοιρ?ζονται ?δη σε πολ?τε? που αντιμετωπ?ζουν σοβαρ? οικονομικ? προβλ?ματα, εν? μ?ρο? των τροφ?μων διατ?θηκε στο σ?λλογο τη? π?λη? ?One for All?.



    ?Με σ?νθημα "στην κρ?ση απαντ?με με αλληλεγγ?η" ενισχ?ουμε το Κ?ντρο Δι?θεση? Ειδ?ν και Τροφ?μων του δ?μου μα? καλ?πτοντα? τι? ολο?να και αυξαν?μενε? αν?γκε? του. Θ?λω να ευχαριστ?σω τ?σο τη θεατρικ? μα? ομ?δα ?σο και τον κ?σμο που ?δωσε δυναμικ? "παρ?ν" στο ραντεβο? αλληλεγγ?η? και πολιτισμο? του δ?μου?, δ?λωσε ο δ?μαρχο? Πα?λου Μελ? Διαμαντ?? Παπαδ?πουλο?.



    ?Ενισχ?ουμε τι? κοινωνικ?? υπηρεσ?ε? του δ?μου μα? αλλ? ταυτ?χρονα δ?νουμε χαρ? και δι?ξοδο απ? τα καθημεριν? προβλ?ματα που αντιμετωπ?ζουν οι περισσ?τερε? οικογ?νειε??, αν?φερε η εντεταλμ?νη δημοτικ? σ?μβουλο? Σπυριδο?λα Αδαμοπο?λου.



    Κατ? τη δι?ρκεια των παραστ?σεων μοιρ?στηκαν φυλ Λ?δια απ? το Σ?λλογο Γυναικ?ν με Καρκ?νο Μαστο? ??λμα Ζω??? για την πρ?ληψη και ?γκαιρη δι?γνωση του καρκ?νου.



    Πηγ?: thestival.gr



    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Β?ντεο: Η Χρυσ? Αυγ? μετ?τρεψε τελετ? στι? Θερμοπ?λε? σε ναζιστικ? υπερθ?αμα

    ?Οι πολιτικ?ντηδε? με τα "burberry" ενοχλ?θηκαν απ? την αρχαιοπρεπ? τελετ??, απαντ? η Χρυσ? Αυγ?

    Ε?χε δεν ε?χε η Χρυσ? Αυγ? κατ?φερε, χωρ?? ιδια?τερο κ?πο ε?ναι η αλ?θεια, να μεταβ?λει μια τιμητικ? τελετ? στι? Θερμοπ?λε? προ? τιμ?ν του Λεων?δα και των συμπολεμιστ?ν του, ιδιωτικ?σ ντετ?κτιβ σε ?να εθνικιστικ? σ?ου.



    witacua4.jpg


    Τα μ?λη του ακροδεξιο? κ?μματο? συγκεντρ?θηκαν στο χ?ρο ?που δ?θηκε η μ?χη των Θερμοπυλ?ν με σκοπ? να τιμ?σουν το μεγ?λο στρατ?ρχη και του? υπ?λοιπου? ?λληνε? που ?δωσαν τη ζω? του? για να σταματ?σουν την προ?λαση των Περσ?ν. Αυτ? ?μω? που ξεκ?νησε ω? τιμητικ? τελετ?, ιδιωτικοι ντετεκτιβ τιμεσ εξελ?χθηκε σε ?να ναζιστικ?, ιδιωτικοι ντετεκτιβ τιμεσ παραστρατιωτικ? υπερθ?αμα. Οι παρευρ?σκοντε? σχημ?τισαν ?ναν μα?ανδρο και αν?βοντα? δαυλο?? εκτελο?σαν με θ?ρμη τα στρατιωτικ? παραγγ?λματα του Ηλ?α Κασιδι?ρη, εν? τραγουδο?σαν τον ?μνο τη? οργ?νωση?.



    Αυτ? ?μω? δεν αρκο?σε, καθ?? οι συμμετ?χοντε? θ?λοντα? να δ?σουν κλ?μα... γηπ?δου ?ναψαν δεκ?δε? καπνογ?να!



    Το... πρωτ?τυπο πρ?γραμμα απ?δοση? τιμ?? στο Λεων?δα περιελ?μβανε και χαιρετισμ? με υψωμ?νο το χ?ρι απ? τον Ν?κο Μιχαλολι?κο, ιδιωτικοι ντετεκτιβ τιμεσ ο οπο?ο?, σε λ?γο που ?βγαλε, καταφ?ρθηκε κ Ελλ?δαΕλλ?δα? και φυσικ? αποθε?θηκε απ? τα μ?λη του κ?μματ?? του.







    Τι απαντ? η Χρυσ? Αυγ?

    Π?ντω?, ?πειτα απ? το σ?λο που προκλ?θηκε με το εθνικιστικ? σ?ου στι? Θερμοπ?λε? και την ?κταση που π?ρε το θ?μα, η Χρυσ? Αυγ? εξ?δωσε ανακο?νωση στην οπο?α κ?νει λ?γο για ?ναν ?οχετ? ?βρεων και ?θλια? παραπληροφ?ρηση?? κατ? του Εθνικιστικο? Κιν?ματο?.



    ?Οι πολιτικ?ντηδε? με τα "burberry" που χαζογελ?νε στι? τηλεοπτικ?? κ?μερε?, ασφαλ?? ενοχλ?θηκαν απ? την αρχαιοπρεπ? τελετ? τη? Χρυσ?? Αυγ???, αναφ?ρει η Χρυσ? Αυγ? και συνεχ?ζει προσθ?τοντα? ?τι, ?αυτο? που στ?λνουν τι? κομματικ?? του? νεολα?ε? στην Μ?κονο για "clubbing", πολεμο?ν του? ν?ου? Εθνικιστ?? που τιμο?ν τον Λεων?δα στι? Θερμοπ?λε??.



    Χρυσ? Αυγ? προσηλωμ?νη στι? αι?νιε? αξ?ε? του Ελληνισμο?, θα συνεχ?σει να αποδ?δει τιμ?? στου? Πατ?ρε?, με την αισθητικ? και τα σ?μβολα που γ?ννησε ο αρχα?ο? ελληνικ?? κ?σμο? και συνεχ?ζουν να εμπν?ουν ακ?μα και στο ?χρωμο σ?μερα.?, καταλ?γει.
    Θ. Π?γκαλο?: ?Σε ποιο συμπ?σιο να π?ω; Σε αυτο?? του? αποτυχημ?νου?;?

    Εξηγ?ντα? του? λ?γου? για του? οπο?ου? δεν ?ταν παρ?ν στο Συμπ?σιο για τα 39 χρ?νια του ΠΑΣΟΚ, ο πρ?ην υπουργ?? χρησιμοπο?ησε βαρε?? χαρακτηρισμο?? για στελ?χη του ΠΑΣΟΚ

    Βαρε?? χαρακτηρισμο?? για στελ?χη του ΠΑΣΟΚ χρησιμοπο?ησε ο Θ?δωρο? Π?γκαλο?, μιλ?ντα? στο ΒΗΜΑ FM 99,5

    και ερωτηθε?? για του? λ?γου? που δεν παρ?στη στο συμπ?σιο του Κιν?ματο?.



    ?Επ? 32 χρ?νια βουλευτ??, μου ?λεγαν να μη συγκρο?ομαι και να μην τα λ?ω
    αυτ? τα πρ?γματα. Και τ?ρα βγα?νουν δι?φοροι τυχ?ρπαστοι τ?ποι απ? τη
    μπλογκ?σφαιρα ? κ?τι ο?φο! ? και τ?ρα μου λ?νε δι?φορα. Μα, εσε?? μου
    λ?γατε να μην τα λ?ω! Για να κ?νετε τη φοροδιαφυγ? σα?, για να κ?νει η
    ΟΛΜΕ ιδια?τερα… Τα ?χω γρ?ψει σε βιβλ?ο και ?τσι βγ?κε το "μαζ? τα
    φ?γαμε". Και ε?ναι πολ? ενδιαφ?ρον. Να το διαβ?σετε. Σε ποιο συμπ?σιο να
    π?ω; Σε ποιου?; Σε αυτο?? του? αποτυχημ?νου? που το μ?νο που του?
    ενδιαφ?ρει ε?ναι ο μηχανισμ??; Που τσακ?νονται για το αν ο ?λιο? θα
    ε?ναι πρ?σινο? ? πορτοκαλ?; Αν θα λ?γεται ΠΑΣΟΚ ? ΝΑΣΟΚ ? ΚΑΖΑΣΟΚ; Δεν
    θ?λω να μιλ?σω. ?,τι ?χω να του? πω, το λ?ω δημοσ?ω?, σε ?λο τον κ?σμο.
    Στα στελ?χη του αποτυχημ?νου συγκροτ?ματο? που ?γινε απ? 44% κ?τω απ? το
    10%, μονοψ?φιο, δεν ?χω να πω κ?τι. Δεν με ενδιαφ?ρει να το πω, ο?τε σε
    ηγ?τε? που το ?φτασαν εκε? και ε?ναι ο Σημ?τη?, ο Γ. Παπανδρ?ου και ο
    Βενιζ?λο?. Μαζε?τηκαν και αγκαλι?στηκαν και μα? ε?παν "ελ?τε να π?με
    μπρο?". Τι εμπρ??; Τον μηχανισμ? του? ενδιαφ?ρει να ελ?γξουν και να
    διατηρ?σουν, για να ?χουν τα προν?μι? του? και α? με διαγρ?ψουν
    επιτ?λου?, για να τελει?σει η αγων?α μου αν θα το κ?νουν ? ?χι. Μα δεν
    με ?χει διαγρ?ψει ποτ? κανε??! Ο?τε απ? το ΚΚΕ δεν ?χω διαγραφε? και
    ?φυγα μ?νο? μου ? και τ?ρα σκ?φτομαι μ?πω? γυρ?σω. Π?? τον λ?νε τον
    γενικ? γραμματ?α του ΚΚΕ; Πωπω… π?? καταντ?σαμε. Ο?τε το ?νομα του γ.γ
    του ΚΚΕ να μην ξ?ρουμε…? ε?πε ο Θ?δωρο? Π?γκαλο? εξηγ?ντα? του? λ?γου? για του? οπο?ου? δεν ?ταν παρ?ν στο
    Συμπ?σιο για τα 39 χρ?νια του ΠΑΣΟΚ την περασμ?νη εβδομ?δα, μολον?τι
    ε?ναι ιστορικ? στ?λεχο? του κ?μματο?:



    Μεταξ? ?λλων ?να κατ?βουν μαζ? στι? ευρω εκλογ?? ΝΔ και ΠΑΣΟΚ? πρ? ΤΕΙνε ο κ. Π?γκαλο?, σχολι?ζοντα? ?τι οι φιλοευρωπα?κ?? δυν?μει? μπορο?ν να συνυπ?ρξουν σε μ?α ευρ?τερη παρ?ταξη.



    Υποστ?ριξε ?τι υπ?ρχει αν?γκη για μια ευρ?τερη φιλοευρωπα?κ? παρ?ταξη. Με αφορμ? τη συζ?τηση για την επικαιροπο?ηση τη? προγραμματικ?? συμφων?α? ΝΔ- ΠΑΣΟΚ, ο κ.Π?γκαλο? σχολ?ασε:  ?Το θ?μα ε?ναι τα προβλ?ματα επ? των οπο?ων υπ?ρχει διαφων?α. Αυτ? πρ?πει να συζητ?σουν με τον Σαμαρ? κ? κ?μμακ?μματα που υπ?ρχουν στην κοινων?α και να τα συζητ?σουν, απ? τη στιγμ? που δεχ?μαστε ?να ενια?ο πλα?σιο που ε?ναι η αρχ? τη? κοινοβουλευτικ?? Δημοκρατ?α?, του ευρωπα?κο? προσανατολισμο? και τη? ?παρξη? τη? μεικτ?? οικονομ?α? μ?σα στο πλα?σιο τη? αγορ???και πρ?σθεσε:



    ?Απ? τη στιγμ? που δ?χεσαι αυτ?? τι? αρχ??, αν?κει? στην ?δια ευρ?τερη παρ?ταξη. Και κατ? τη γν?μη μου, στι? ευρω εθνικ?? εκλογ??εκλογ?? για να δ?σουν βουλευτ??, θα πρ?πει αυτ?? οι δυν?μει? να κατ?βουν μαζ?. Δεν ?χω αντ?ρρηση αν β?ζετε σε αυτ? τη σκ?ψη ΠΑΣΟΚ και ΝΔ μαζ?. Σα? λ?ω ?τι οι δυν?μει? που πιστε?ουν στο ελληνικ? Σ?νταγμα και την ευρ?πη και δεν λ?νε μια μ?σα, μια ?ξω, μια απ? εδ? και μια απ? εκε? και που πιστε?ουν στη μικτ? οικονομ?α και ?χουν εγκαταλε?ψει τι? κομμουνιστικ?? φαντασι?σει? περ? Κρ?του? και μικτ?? οικονομ?α?, μπορο?ν να υπ?ρξουν μαζ??.



    Ο κ. Π?γκαλο? εξ?φρασε επ?ση? την ? κ?μμακ?μματα, αλλ? στι? ευρω εκλογ?? θα αναζητ?σει μ?α συνολικ? λ?ση, με ευρωπα?κ? προοπτικ?, η οπο?α εκτ?μησε ?τι θα μπορο?σε να ε?ναι αυτ? που περι?γραψε ο ?διο?.



    Υποστ?ριξε μ?λιστα ?τι: ?Ε?μαστε σε μια περ?οδο ?νταση? κοινωνικ??, στα πρ?θυρα εμφυλ?ου πολ?μου. Και ?ταν λ?ω αυτ?, δεν εννο? γουναρ?δικα και φυσεκλ?κια. Εννο? εμφ?λιο π?λεμο με παρ?μβαση τη? πολιτικ?? στην οικονομ?α με τρ?πο τ?τοιο που καταστρ?φει την οικονομ?α και δεν αφ?νει τη χ?ρα τουρισμ?τουρισμ??! Αυτο? οι ?νθρωποι που κα?νε την Αθ?να και γρ?φουν στου? το?χου? που καθ?ρισε ο δ?μαρχο? τη? π?λη?… Γρ?φουν ?Καμ?νη, το?χο? δεν θα με?νει?. Λ?νε ?τι θα καταστρ?φουν, δι?τι ε?ναι πολιτικ? το θ?μα. Αυτ?? ε?ναι λοιπ?ν ο εμφ?λιο? π?λεμο? τη? δεκαετ?α? μα??.



    Ο πρ?ην υπουργ?? ?φησε και π?λι αιχμ?? κατ? του Κ?στα Σημ?τη και του Γι?ργου Παπανδρ?ου, εν? σχολ?ασε ?τι: ?Η Φ?φη προηγε?ται στι? δημοσκοπ?σει? επειδ? ε?ναι η κ?ρη του Γι?ργου Γεννηματ??.
















    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
    source: http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/610437/theatrikes-parastaseis-me-adiviotika-kai-gala-adi-eisitiriou/

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ…

    댓글목록

    등록된 댓글이 없습니다.

    상호 : (주)가림목재 사업자 등록번호 : 137-81-65828 대표이사 : 김기용
    본사주소 인천광역시 서구 누리로 20 대표전화 : 032-565-6223 팩스번호 : 032-565-6230 이메일 : glwood6223@naver.com
    Copyright © (주)가림목재. All Rights Reserved.